DİKKAT!!! Mekanizeler hesabını MİT yönetiyor

Ekim 18, 2017 | | MEDYA

 

mitHer türlü zorbalığa rağmen Hizmet’i bölemeyince kirli kara propaganda yöntemleri devreye girdi. Hizmet Hareketi’ne uygulanan kitlesel kırım tüm boyutlarıyla devam ediyor. On binlerce insanın tutuklanması, yağma, işsiz bırakma, işkence sosyal ölüm boyutunda ilerlerken, bir yandan da kirli psikolojik harp yöntemleri kullanılıyor

Twitter’da yayın yapan twitter.com/mekanizeler hesabı da bunlardan biri.

Mekanizeler hesabı, her türlü zorbalığa rağmen dağılmayan Hizmet’i içeriden çökertmek, karışıklık çıkarmak için çeşitli kara propaganda yöntemleri kullanıyor.
İşkenceyle verdirilmiş ifadeler, fabrikasyon bilgiler ve geçmişe dönük bazı gerçek bilgiler birbirine karıştırılarak, Hizmet Hareketi içerisinde iç bölünme oluşturulmaya çalışılıyor. Bunun için MİT içerisinde son dört yıldır Hizmet hakkında kara propaganda üreten birim kullanılıyor.
Bu tip hesaplar sadece Mekanizeler’den ibaret değil. Bazı yan hesaplar oluşturulmuş durumda. Ayrıca operasyonlarda tutuklanan kişilerin el konulan cep telefonlarındaki hesapları da yine bu tip kara propaganda için kullanılıyor.  Devlet imkanları kullanılarak, hakcer yöntemleriyle özellikle Hizmet içerisinde tanınmış gazeteci ve yazarların sosyal medya hesapları da ele geçiriliyor. Ardından benzer kara propaganda için kullanılıyor.
Bu hesapların operasyonel hesaplar olduğunu dikkatli bakanlar kullandığı dil ve üslupla kısa sürede çözebiliyor.

Cevap bırakın

  • (yayınlanan olmayacak)